O nas

Jesteśmy rodzinną firmą produkującą ręcznie zdobione szkło i kryształy, działającą na rynku polskim od dwudziestu lat. Jesteśmy w stanie wygrawerować dowolny wzór na wybranym przez Państwa szkle.
Wieloletnie doświadczenie pracowników oraz rękodzieło doprowadzone do perfekcji pozwalają wykonać wyroby najwyższej jakości, spełniające wymagania naszych klientów.
Nasze zaangażowanie w jakość i zadowolenie klienta kieruje naszym działaniem, od wyboru najlepszych materiałów po najnowsze techniki i technologie, jakie stosujemy w naszym procesie grawerowania. Wierzymy, że każdy tworzony przez nas element powinien nie tylko spełniać, ale przewyższać Twoje oczekiwania.
W Graw-Glass dumnie cenimy naszą pracę i relacje, jakie budujemy z naszymi klientami. Wierzymy, że każdy tworzony przez nas element jest odzwierciedleniem ludzi i wspomnień za nim stojących, a my jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej historii.

Jeśli jesteś gotowy/-a, aby przekształcić swoją wizję w imponujące dzieło sztuki szklanej, zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i do skontaktowania się z nami już dzisiaj, aby rozpocząć tworzenie.
Scroll to Top